O nás
Driving school Courses Price list Vehicles How to apply Contact us
0903 524 900

Please feel free to contact us about

the next driving course


Výcvikové vozidlá

Kia VENGA

Vo výcviku používame vozidlo typu mini MPV, čo je jednoducho malé veľké auto. Zvnútra priestranné a zvonku kompaktných rozmerov. Mimoriadne vhodné do mestskej premávky. Vyrobené v roku 2013, ľahko ovládateľné s vynikajúcim výhľadom. Naučíte sa ho ovládať oveľa ľahšie a jednoduchšie ako staršie a ojazdené vozidlá a jazda v ňom sa pre Vás zároveň stane príjemným zážitkom.Je veľmi dôležité na akom vozidle vo výcviku v cestnej premávke v autoškole jazdíte. Rozhodnite sa sami, či sa chcete učiť získavať základné návyky na starších a ojazdených vozidlách, ktoré toho už majú naozaj veľa za sebou, alebo si radšej odjazdíte praktické jazdy v premávke v úplne novom a klimatizovanom vozidle.

Vozidlo je poháňané motorom o objeme 1,4 litra, ktorý mu zaručuje dostatočné dynamické vlastosti. Tento motor je zároveň pružný, takže poslušne ťahá od nízkych otáčok.

Podvozok pri prejazde nerovností krásne odfiltruje všetky nežiadúce zvuky v kabíne, takže sa môžete plne venovať vedeniu vozidla.  Veľké spätné zrkadlá oceníte pri cúvaní do parkovacieho miesta na cvičisku i v mestskej premávke.Driving school ZEMAN   

Karlova Ves - Allianz building

+421 903 524 900

Info@autoskolazeman.sk