Driving school 0903 524 900 autoskola ZEMAN, Karlova Ves Autoškola ZEMAN, Bratislava
O nás Kurzy Autoškola testy Cenník Vozidlá Prihláška Kontaktujte nás

Please feel free to contact us about the next driving courseŠtandardný kurz B

Štandardne ponúkaný výcvikový kurz na získanie vodičského oprávnenia skupiny B (osobné motorové vozidlá). Viac informácií.

Teoretická príprava s využitím audiovizuálnych pomôcok prebieha v skupine v popoludňajších, resp. podvečerných hodinách.

Praktický výcvik vykonávame počas celeho dňa po vzájomnej dohode s inštruktorom.

Cennik kurzu B

Prihláška

Individuálny kurz B PLUS

Individuálny kurz ponúkame záujemcom, ktorí potrebujú získať vodičský preukaz v kratšom čase alebo tým, ktorí sa pre časové zaneprázdnenie nemôžu zúčastniť skupinovej teoretickej prípravy.

Dĺžka trvania kurzu je približne 5 týždňov a tak ako teoretická príprava aj praktický výcvik sa prispôsobuje individuálnym požiadavkám klienta.  


Cenník kurzu B PLUS

Prihláška


Kondičné jazdy

Kondičné jazdy sú určené pre tých záujemcov, ktorí už majú vodičský preukaz, ale dlhšie nejazdili a chcú sa zdokonaliť vo vedení vozidla, získať správne návyky, precvičiť si parkovanie, jazdy v intenzívnej premávke, jazdy na diaľnici alebo si len prejsť určitú trasu, na ktorú si zatiaľ sami netrúfajú.

Odporúčaná dížka kondičnej jazdy je 90 minút, teda 2 vyučovacie hodiny (2 x 45 minút). Počet jázd je individuálny a závisí od požiadaviek klienta.

Jazdíme počas celého dňa a prispôsobíme sa Vašim časovým možnostiam.

To všetko samozrejme pod dohľadom skúseného inštruktora na výcvikovom vozidle Kia Venga a Škoda Octavia.

Cenník kondičných jázd

Prihláška
Všetky kurzy, teoretický a praktický výcvik, kondičné jazdy a záverečné skúšky vykonávame v slovenskom a tiež anglickom jazyku.

Autoškola ZEMAN   

Karlova Ves - budova poisťovne Allianz

0903 524 900

Info@autoskolazeman.sk

Autoškola ZEMAN