Driving school 0903 524 900 autoskola ZEMAN, Karlova Ves Autoškola ZEMAN, Bratislava
O nás Kurzy Autoškola testy Cenník Vozidlá Prihláška Kontaktujte nás

Please feel free to contact us about the next driving courseVýcvikové vozidlá

Kia VENGA

Vo výcviku používame vozidlo Škoda OCTAVIA a Kia VENGA. Kia je vozidlo typu mini MPV, čo je jednoducho malé veľké auto. Zvnútra priestranné a zvonku kompaktných rozmerov. Mimoriadne vhodné do mestskej premávky. Ľahko ovládateľné s vynikajúcim výhľadom. Naučíte sa ho ovládať ľahko a jednoducho a jazda v ňom sa pre Vás zároveň stane príjemným zážitkom.Je veľmi dôležité na akom vozidle vo výcviku v cestnej premávke v autoškole jazdíte. Rozhodnite sa sami, či sa chcete učiť získavať základné návyky na starších a ojazdených vozidlách, ktoré toho už majú naozaj veľa za sebou, alebo si radšej odjazdíte praktické jazdy v premávke v úplne novom a klimatizovanom vozidle.

Vozidlo je poháňané motorom o objeme 1,4 litra, ktorý mu zaručuje dostatočné dynamické vlastosti. Tento motor je zároveň pružný, takže poslušne ťahá od nízkych otáčok.

Podvozok pri prejazde nerovností krásne odfiltruje všetky nežiadúce zvuky v kabíne, takže sa môžete plne venovať vedeniu vozidla.  Veľké spätné zrkadlá oceníte pri cúvaní do parkovacieho miesta na cvičisku i v mestskej premávke.Autoškola ZEMAN   

Karlova Ves - budova poisťovne Allianz

0903 524 900

Info@autoskolazeman.sk

Autoškola ZEMAN