Ponuka služieb - Driving school - Autoškola

Autoškola ZEMAN   SK | EN
SK | EN
Prejsť na obsah

Ponuka služieb

Vyberte si prosím z následujúcich kurzov:
driving license
Kondičné jazdy

Kondičné jazdy sú určené pre tých záujemcov, ktorí už majú vodičský preukaz, ale dlhšie nejazdili a chcú sa zdokonaliť vo vedení vozidla, získať správne návyky, precvičiť si parkovanie, jazdy v intenzívnej premávke, jazdy na diaľnici alebo si len prejsť určitú trasu, na ktorú si zatiaľ sami netrúfajú.
Odporúčaná dížka kondičnej jazdy je 90 minút, teda 2 vyučovacie hodiny (2 x 45 minút). Počet jázd je individuálny a závisí od požiadaviek klienta.
Jazdíme počas celého dňa a prispôsobíme sa Vašim časovým možnostiam.
To všetko samozrejme pod dohľadom skúsených inštruktorov na výcvikových vozidlách Hyundai ix20 a Toyota Yaris.
Štandardný kurz B

Štandardne ponúkaný výcvikový kurz na získanie vodičského oprávnenia skupiny B (osobné    motorové vozidlá).
Teoretická príprava s využitím audiovizuálnych pomôcok prebieha v skupine v popoludňajších,    resp. podvečerných hodinách.
Praktický výcvik vykonávame počas celeho dňa po vzájomnej dohode s inštruktorom.

Individuálny kurz B PLUS

Individuálny kurz ponúkame záujemcom, ktorí potrebujú získať vodičský preukaz v kratšom    čase alebo tým, ktorí sa pre časové zaneprázdnenie nemôžu zúčastniť skupinovej teoretickej    prípravy.
Dĺžka trvania kurzu je od 5 týždňov a tak ako teoretická príprava aj praktický    výcvik sa prispôsobuje individuálnym požiadavkám klienta.  

Žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia.

(žiadosť musí byť vytlačená obojstranne na jeden list formátu A4).V prípade záujmu o kurz prosím vyplňte kontaktný formulár
Návrat na obsah